Zkušený obchodník se zájmem o technologie - chraňte s námi data firem v ČR!

Job description

Poslali jste někdy e-mail na špatnou e-mailovou adresu? Představte si, že tento e-mail obsahoval seznam všech klientů vaší společnosti. Proto každá společnost potřebuje Safetica - řešení, které chrání firmu před lidskou chybou a interními hrozbami. I vy se můžete stát součástí této výjimečné snahy o bezpečnější svět.  


CO VÁS ČEKÁ:

  • Stanete se součástí našeho CZ/SK obchodního týmu vedeného Jindrou Kochem a tváří Safetica v České republice. Budete mít možnost ovlivnit trh IT bezpečnosti a hrát zásadní roli v našem úspěchu.
  • Budete mít na starosti akvizici nových zákazníků a péči o stávající. Zároveň se budete starat také o naše obchodní partnery. Zaměříte se na vyhledávání nových obchodních příležitostí primárně v segmentu velkých a středních firem.
  • Interně budete pracovat s naším CRM (Hubspot) a dalšími nástroji jako partnerský portál nebo elearning. Sami na to nebudete - podporovat vás budou další kolegové z týmů jako Presales, Marketing a Back Office.
  • Firmu budete reprezentovat offline i online na malých i větších akcích a konferencích.


NA CO SE DÁLE MŮŽETE TĚŠIT: 

  • Flexibita a důvěra – kdy a odkud pracujete je na vás. K dispozici jsou Vám naše kanceláře v Impact Hubu na Drtinově v Praze a případně i Brně (Škrobárenská).
  • Příležitost potkat se s kolegy nejen při práci, ale také po ní na různých sportovních turnajích a firemních akcích. Tradiční už je naše snídaně, kterou každý měsíc připravuje jiný tým.
  • Transparentní pracovní prostředí s otevřenou komunikací, kde všechny týmy spolupracují na společném cíli (k tomu nám pomáhají OKRs). 
  • Referral program – odměna za nového kolegu na Vaše doporučení.
  • Možnosti vzdělávání – pravidelně pořádáme interní vzdelávací workshopy, máme mentoring program a možnost se zúčastnit dalších akcí podle domluvy.


Job requirements

Hledáme cílevědomého obchodníka, který už má předchozí zkušenosti s B2B prodejem v oblasti cybersecurity/IT/data protection.

Naši zákazníci působí v různorodých oborech – například bankovnictví, výrobní společnosti, zdravotnictví a podobně. Obchodní model je u nás o dlouhodobých vztazích a zakládáme si na trvalé péči o naše zákazníky


ZAUJALO VÁS TO? 


CO BUDE DÁL:

Pokud byste se rádi dozvěděli více, pošlete nám Vaše CV nebo LinkedIn profil. Domluvíme si krátký telefonát, abychom se mohli seznámit.

Během dalšího pohovoru se setkáte s Jindrou Kochem (Sales Director) a Richardem Brulíkem (CEO).

Těšíme se!